Testimonials

Students' Feedback...

הצטרפתי לשיעורים של סהרה לפני כחצי שנה.
אני מורה לריקוד בעצמי, ומטפלת בתנועה.
אני רוצה לציין שלפני שהצטרפתי לשיעורים של סהרה היה לי קשה להתחייב באופן קבוע לשיעורי ריקוד לאחר לידתה של ביתי השניה. אני מציינת זאת מכיוון שלאור התחושות והרגשות בעקבות כמה שיעורים התחייבתי לעצמי שאני לא מפספסת אף שיעור! זאת מתוך ההבנה העמוקה של מה השיעורים האלו עושים לגוף שלי.
מעבר להנאה הצרופה בהנעת הגוף והחיבור לסגנון המיוחד שסהרה מביאה לשיעור, אני לא מכירה עוד רקדנית בסגנון הטרייבל פיוז'ן בארץ שיכולה להניע את גופה באופן כל כך ייחודי.
כמטפלת אני מרגישה שבשיטה שלה יש חיבור עמוק לגוף- נפש.
סהרה מביאה טכניקה אינטגרטיבית של שיטות תנועה שונות לשיעור. טכניקה שמחזקת את שרירי הליבה של הבטן, ואת שרירי ריצפת האגן ( שכל כך חשובה בעיקר לנשים, ובעיקר לנשים אחרי לידות!) מחזקת ומשפרת את היציבה של הגוף כולו.
לאחר הלידה לקח לי הרבה זמן להחזיר את הגוף שלי לקדמותו. בעקבות שיעור 1 פעם בשבוע אני בהחלט יכולה לומר שצימצמתי היקפים, היציבה שלי חזרה להיות יותר זקופה, שהבטן שלי ממש התחזקה, ושרירי ריצפת האגן ( ממש בהיבט רפואי!).
בנוסף, קבוצת הנשים המיוחדת והכייפית שנבנתה בשיעור והאנרגיות המדהימות שסהרה מביאה איתה גורמים לי להתחיל את השבוע באנרגיות של שמחה ובחיוך רחב. 

.אני ממליצה בחום 💗

~ דניאל

"Wow i need to share this with u!!! Today i went to a therapist and we looked at the xray of my hip that they did recently and compared it with the one from january. And it seems that i improved thanx to the dancing so much that it's nearly back in place!! Thanx so much for ur healing energies and movements and ur amazing support. Can't wait for the next class.
Big hug, V."
"SAHARA MY LOVE , U R THE GREATEST TEACHER I EVER KNOW AND SO BEAUTIFUL INDSIDE & OUT, HUGS & KISSES, MIRI"

סהרה היא לא רק רקדנית מדהימה ומהפנטת, אלא גם מורה מיוחדת במינה. סהרה עזרה לי להחזיר אהבה לגוף הכאוב והלא מתורגל שלי, להרגע, לצחוק ולהשתחרר. בשיעורים שלה משתתפות נשים מקסימות שהן לכשעצמן חלק מהחוויה המיוחדת.  ממליצה בחום לכל אישה בכל .גיל, שרוצה להתחבר לנשיות ולעוצמה שלה 

 אתי~

כל יום שני אני קמה עם מצב רוח מיוחד במינו ... כבר שלושה חודשים שאני מאוהבת קשות בעשיה שלי - בגדול כל בוקר אני קמה לעשיה הזו - אבל את ימי שני אני פותחת עם המורה שלי... מבחינתי היא המאסטרו שלי - בת אדם מיוחדת במינה , האנרגיה הטובה שאני חוזרת איתה הביתה פשוט שווה הכל - תודה לקרמה הנאמנה שלי שתמיד שמה אותי במקומות טובים - ותודה לסהרה פיקסי המדהימה שבזכותה .. אני כל כך גאה לעלות את זה כסטטוס ..  ♥ :) 
Tehila Avital ~

מהניקוי רעלים עם אומינה ~ יוני 2019

 את הבאת (לריטריט) כלכך הרבה 'פאן' יופי ושמחה."

הבאת אותי לרקוד וגרמת לי להרגיש הצלחה ותענוג. חוץ מזה שאת יצור סופר יוניק .פותחת לבבות ומשפיעה באהבתך הגדולה. פשוט להתאהב בך ולא להוריד לרגע את העינים ממך. 

 "את דבק לטוב מטוב!

~  אביבה ~

רוקדת אצל הקסם הזאת כבר 3 שנים.
משנה לשנה זה הולך ונהיה כיף עוד יותר.
השיעורים מאתגרים, מעניינים, השילוב בין עולם הריקוד ליוגה, פלמנקו ועוד סגנונות ריקוד מייצרים חוויה ייחודית שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר.
כחלק מהחימום סהרה משלבת עבודת מזרן ותרגול יוגה שהצליחו לשחרר אותי לא פעם ולא פעמיים מגב תחתון תפוס.
אני מרגישה חזקה יותר, ויציבה יותר.
אנחנו עובדות המון על חיזוק שרירי הבטן והליבה וכמובן על רצפת האגן(וכולנו מבינות את החשיבות של הנושא. בכל גיל)

והכי חשוב, כמות הפרגון וההעצמה הנשית שיש לנו היא מטורפת!!!
( Nofar Eshet )

סהרה היא אדם מדהים ואי אפשר שלא להתאהב בה תוך שניות
היא קשובה לאחרוני הלא רקדנים ומובילה אותם ביד בטוחה לריקוד שהוא גם אימון אבל בעיקר כייף לגוף ולנשמה ההרגשה ככ טובה בסיום הריקוד שבא לך להמשיך וגם הגוף מתחזק ומודה לך ממליצה בחום הגוף והנשמה❤️

( Assi Ben-Or )